W dniach 30.09  - 2.10.2016r. odbędzie się pierwsza tura zapisów na zajęcia z wychowania fizycznego i zdrowego stylu życia. Rozpocznie się ona o godzinie 8:00.  Studenci studiów stacjonarnych II roku – II stopnia   (oprócz Rolnictwa, Zootechniki, Bioinżynierii produkcji żywności oraz Informatyki)  oraz  studenci I roku II stopnia (kierunek  Rolnictwo, Zootechnika, Bioinżynieria produkcji żywności  oraz Informatyka) otrzymali po jednym bezpłatnym żetonie uprawniającym do zapisów do jednej grupy zajęciowej. Posiadanie takiego żetonu należy sprawdzić w systemie UL, który znajduje się pod dresem: https://zapisy.uph.edu.pl

W pierwszej turze zapisów większość grup została dedykowana poszczególnym Wydziałom. Dedykacja oznacza pierwszeństwo w zapisie dla konkretnych kierunków studiów. 
Grupy wtorkowe są dedykowane dla studentów Wydziału Humanistycznego. Grupy środowe- dla studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych . Czwartkowe dla studentów Wydziału Nauk Ścisłych i Wydziału Przyrodniczego.

Dodatkowo istnieje możliwość zaliczenia tych zajęć poprzez uczestnictwo w zajęciach z jazdy konnej (zapisy w Ośrodku Jeździeckim przy ul Kazimierzowskiej w dniu  4.10.2016r. o godz. 17.00).

Przypominamy, że osoby posiadające zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego zaopiniowane przez Dziekanów Wydziałów,  muszą realizować przedmiot „Zdrowy styl życia”, na który również obowiązuje rejestracja żetonowa.