Turniej piłki nożnej

Tradycyjny Turniej Jackonaliowy w piłce nożnej o Puchar JM Rektora UPH zwieńczony został rozegraniem finałów w dniu 19 maja 2016 roku. Turniej ten organizowany w okresie święta Żaków odbył się już po raz jedenasty.  W tegorocznym turnieju udział wzięło 74 studentów naszej uczelni.

Turniej finałowy z udziałem 4 zespołów przedstawiał się następująco :

mecz o miejsce III                     FC Flaszka- Zryw Betlejem                (4:2)

mecz o miejsce I                       FC Browar- Czołomyje                       (6:1)

Zwyciężyła drużyna FC Browar. W zespole zwycięskim grali: Adrian Lęgas, Piotr Struk, Łukasz Zabielski, Damian Nowosielski, Jakub Żmudzin, Tomasz Rześkiewicz, Dawid Sokołowski, Jakub Jobs, Maciej Senetas, Łukasz Kuć.

P1040589

Zespoły z miejsc 1-4 otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy, statuetki dla najlepszych zawodników z poszczególnych zespołów oraz nagrody rzeczowe.

Sprawne przeprowadzenie Turnieju było możliwe dzięki przychylności Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3. Słowa podziękowania za koordynację i zaangażowanie w realizację rozgrywek należy złożyć na ręce Pana mgr Lecha Poducha i Pani mgr Krystyny Poduch.

P1040634 jp

P1040590 jpg

P1040592 jpg

P1040602 jpg

Turniej piłki siatkowej

17 maja 2016r. na hali Centrum Sportu i Rekreacji UPH  odbył się Jackonaliowy Turniej piłki siatkowej. W rywalizacji sportowej uczestniczyło 7 zespołów. W finale zwyciężyła reprezentacja studentów trzeciego roku Zarządzania przed drużyną

„ Dajcie Nam Wygrać” ( I rok Bezpieczeństwa Narodowego) i zespołem „ Warzywnixxx”

- studentami I roku z Wydziału Nauk Ścisłych.

1 miejsce jpg

2 miejsce jpg

3 miejsce jpg

Zawody strzeleckie „ Wystrzałowe Jackonalia”

18.05 2015r. na strzelnicy KS Dragon odbyły się Jackonaliowe zawody strzeleckie w konkurencji  „karabinek sportowy” (KBKS). Zwyciężyła Walczyna Justyna (Edukacja Artystyczna) wynikiem 170 pkt. przed Jastrzębskim Kamilem (Edukacja artystyczna) 166pkt. i Piotrem Czapskim ( Administracja) 150pkt. Studenci otrzymali pamiątkowe nagrody: medale, dyplomy i statuetki.

P1040580 jpk